Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Varnsdorfská dvanáctka si odvezla třináctku

02.09.2018 | sk

První mistrovská utkání ročníku 2018 - 2019 sehrály ligové výběry SK Roudnice U13 a U12 na domácím trávníku, kde hostily Varnsdorf. Do tabulky skupiny C si tentokrát tři body připsali jen fotbalisté U12. Už ve středu 5. září hrají oba výběry SK opět doma, kde od 17 hodin hostí Střešovice. 

Liga U13: Roudnice - Varnsdorf 1:5 (0:3). Branky: Štrympl - Ludrovský 2, Foretník 2, Simm.

Hosté vedli už od čtvrté minuty, Roudnice se prosadila až v závěru za stavu 0:5, když se trefil Štrympl.

Roudnice: Zemanec, Repka, Fictum, Pospíchal, Němeček, Krahula, Kačo, Šimkovič, Soušek, Štrympl, Řechtáček, Jeník, Kozák, Kosorič, Mencl.

Liga U12: Roudnice - Varnsdorf 13:4 (Branky: Mikas 3, L. Malina 2, Kubalík 2, D. Malina, Bulíř, Hubený, Koří, Procházka, Jirásek - Riedel, Bulejko, Dostál, Mareš).

První branku sice vstřelil Varnsdorf, ale pak se domácí rozjeli a nasázeli soupeři 13 branek. "Začátek byl z naší strany nervózní. Měli jsme pár šancí, nastřelili tyčky, ale z náhodné akce se dostali hosté do vedení. Ve druhé třetině se ale kluci zklidnili, srovnali, rychle odskočili a najednou jich bylo plné hřiště. Zápas jsme pak zvládli s přehledem. Hrálo se na dobrém hřišti v pěkné atmosféře, se startem do soutěže jsem spokojený," dodal trenér SK David Plicka. 

Roudnice: Soušek, L. Malina, D. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Haudke, Hubený, Šafr, Plicka, Mikas, Kočí, Kubalík, Procházka, Jirásek, Fric.  

 
Aktuální články
V přípravě čeká SK sedm zápasů

Sedm přátelských zápasů odehrají v přípravném období hráči SK Roudnice, kterým patří jako nováčkovi I. A třídy sk. A po podzimní...

 
Novoroční turnaj vyhrál SK Roudnice U11

Roudnický tým kategorie U11 zvítězil v Novoročním turnaji, který v konkurenci dalších pěti výběrů ovládl před FK Ústí a Avií...

 
Halový turnaj pro Drážďany

Vítězem mezinárodního halového turnaje ktg. U10, který v neděli 16. prosince pořádal SK Roudnice v rámci projektu Ve čtyřech jsme silní,...

 
Po svatbě přišly tři body
 
Na závěr podzimu doma poloviční úspěch
 
Oba žákovské výběry prohrály o gól
 
Po trápení přivezla Roudnice tři body
 
Třináctka vysoko prohrála, dvanáctka uspěla
 
U soupeře vyhrála čtrnáctka SK
 
Parádní vystoupení dorosteneckých výběrů
 
Zápasy
Muži A | Sobota 17.11.2018, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Chuderov
4:3 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS