Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Varnsdorfská dvanáctka si odvezla třináctku

02.09.2018 | sk

První mistrovská utkání ročníku 2018 - 2019 sehrály ligové výběry SK Roudnice U13 a U12 na domácím trávníku, kde hostily Varnsdorf. Do tabulky skupiny C si tentokrát tři body připsali jen fotbalisté U12. Už ve středu 5. září hrají oba výběry SK opět doma, kde od 17 hodin hostí Střešovice. 

Liga U13: Roudnice - Varnsdorf 1:5 (0:3). Branky: Štrympl - Ludrovský 2, Foretník 2, Simm.

Hosté vedli už od čtvrté minuty, Roudnice se prosadila až v závěru za stavu 0:5, když se trefil Štrympl.

Roudnice: Zemanec, Repka, Fictum, Pospíchal, Němeček, Krahula, Kačo, Šimkovič, Soušek, Štrympl, Řechtáček, Jeník, Kozák, Kosorič, Mencl.

Liga U12: Roudnice - Varnsdorf 13:4 (Branky: Mikas 3, L. Malina 2, Kubalík 2, D. Malina, Bulíř, Hubený, Koří, Procházka, Jirásek - Riedel, Bulejko, Dostál, Mareš).

První branku sice vstřelil Varnsdorf, ale pak se domácí rozjeli a nasázeli soupeři 13 branek. "Začátek byl z naší strany nervózní. Měli jsme pár šancí, nastřelili tyčky, ale z náhodné akce se dostali hosté do vedení. Ve druhé třetině se ale kluci zklidnili, srovnali, rychle odskočili a najednou jich bylo plné hřiště. Zápas jsme pak zvládli s přehledem. Hrálo se na dobrém hřišti v pěkné atmosféře, se startem do soutěže jsem spokojený," dodal trenér SK David Plicka. 

Roudnice: Soušek, L. Malina, D. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Haudke, Hubený, Šafr, Plicka, Mikas, Kočí, Kubalík, Procházka, Jirásek, Fric.  

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Zápasy
Muži A | Neděle 19.05.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - FK ČL Neštěmice
2:1 (0:0)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS