Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Děčíně oba dorosty bez problémů

02.09.2018 | sk

V dalším pokračování divizní soutěže byly oba roudnické dorostenecké výběry stoprocentní. V Děčíně vyhrála ktg. U19 8:2, ktg. U17 pak deklasovala domácí Junior 7:1. 

Divize U19: FK Junior Děčín - FF Roudnice 2:8 (1:2). Branky: Gumbrešt, vlastní - Holouš 2, Hyťha 2, Možný, Brůža, Pešek, Halada.

Junior vedl sice už od druhé minuty, jenže hosté do poločasu zápas stačili otočit. "Měli jsme hodně špatný vstup do zápasu, nebezpečný Gumbrešt přešel přes tři naše hráče a skóroval. Pak jsme převzali iniciativu a podařilo se nám dvakrát skórovat. Celkově ale ta první půle nebyla vůbec dobrá. Do té druhé už jsme naštěstí vstoupili lépe, začali jsme domácí přehrávat a vytvářeli si spoustu šancí. Mohlo to skončit i vyšším rozdílem," dodal trenér vítězů Jakub Pekař.

Roudnice: Čížek Šeba (72. Kříž), Kuchař, Zezula, PokornýHolouš, Brůža, Hyťha, Rusňák (60. Čada), Varchol (46. Pešek) - Možný (46. Halada).            

Divize U17: Děčín - FF Roudnice 1:7 (1:2). Branky: Fišer - Šebek 3, Beránek 2, Fraňous, Betka.

V poločase ještě drželi domácí krok, ale pak odpadli. "První poločas byl hodně podobný tomu, jaký předvedla devatenáctka. Děčín byl nepříjemný dopředu, ale dozadu už to tak slavné nebylo. Postupně se začala projevovat naše převaha, zdálo se, že domácí odpadli i kondičně. Kluci si zahráli a dávali i pěkné góly. Mančaft posílil Beránek, který to ve středu pole uklidnil. Tým si podle mě ještě sedne, sehraje se a má šanci předvádět dobrý fotbal," zavěštil si Jakub Pekař, který je u celku Václava Budky asistentem.    

Roudnice: Skokan - Betka (67. Fraňous), Hubený, Trejbal, Černohlávek, Malý, Vavro (60. Dvořák), Beránek, Šebek (63. Holub), Hlaváček (46. Janouš), Krkoška (67. Štěpánek).

 
Aktuální články
Výběr OFS zvládl úvod, pak to bylo slabší

Fotbalový výběr OFS Litoměřice ktg. U12 sice do Memoriálu Vladimíra Betky skvěle odstartoval, ale na výhru s OFS Klatovy pak už ve...

 
V Karlových Varech bodovala jen patnáctka

Starší žáci SK Roudnice ktg. U15 sice soupeře většinu zápasu tlačili, ale na víc než jeden bod to nestačilo. Čtrnáctka inkasovala od FC...

 
V Liberci uspěly oba výběry

Ligoví fotbalisté SK Roudnice si o víkendu přivezli všechny body. Třináctka porazila Liberec 7:5, dvanáctka 11:7. Vítězství těší i...

 
Koncovka byla pro silné nervy
 
Ligový víkend přinesl brankové hody
 
Patnáctka se rozjela po půli
 
Od lídra si body neodvezli
 
Další díl černé série
 
Výhru si připsala jen dvanáctka
 
V Roudnici slavila Sparta
 
Zápasy
Muži A | Sobota 25.05.2019, 17:00
FK Schoeller Křešice - SK Roudnice nad Labem
1:5 (0:4)
 
Muži A | Neděle 02.06.2019, 17:00
SK Roudnice nad Labem - TJ ČSAD Libouchec
 
 
RSS