Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Děčíně oba dorosty bez problémů

02.09.2018 | sk

V dalším pokračování divizní soutěže byly oba roudnické dorostenecké výběry stoprocentní. V Děčíně vyhrála ktg. U19 8:2, ktg. U17 pak deklasovala domácí Junior 7:1. 

Divize U19: FK Junior Děčín - FF Roudnice 2:8 (1:2). Branky: Gumbrešt, vlastní - Holouš 2, Hyťha 2, Možný, Brůža, Pešek, Halada.

Junior vedl sice už od druhé minuty, jenže hosté do poločasu zápas stačili otočit. "Měli jsme hodně špatný vstup do zápasu, nebezpečný Gumbrešt přešel přes tři naše hráče a skóroval. Pak jsme převzali iniciativu a podařilo se nám dvakrát skórovat. Celkově ale ta první půle nebyla vůbec dobrá. Do té druhé už jsme naštěstí vstoupili lépe, začali jsme domácí přehrávat a vytvářeli si spoustu šancí. Mohlo to skončit i vyšším rozdílem," dodal trenér vítězů Jakub Pekař.

Roudnice: Čížek Šeba (72. Kříž), Kuchař, Zezula, PokornýHolouš, Brůža, Hyťha, Rusňák (60. Čada), Varchol (46. Pešek) - Možný (46. Halada).            

Divize U17: Děčín - FF Roudnice 1:7 (1:2). Branky: Fišer - Šebek 3, Beránek 2, Fraňous, Betka.

V poločase ještě drželi domácí krok, ale pak odpadli. "První poločas byl hodně podobný tomu, jaký předvedla devatenáctka. Děčín byl nepříjemný dopředu, ale dozadu už to tak slavné nebylo. Postupně se začala projevovat naše převaha, zdálo se, že domácí odpadli i kondičně. Kluci si zahráli a dávali i pěkné góly. Mančaft posílil Beránek, který to ve středu pole uklidnil. Tým si podle mě ještě sedne, sehraje se a má šanci předvádět dobrý fotbal," zavěštil si Jakub Pekař, který je u celku Václava Budky asistentem.    

Roudnice: Skokan - Betka (67. Fraňous), Hubený, Trejbal, Černohlávek, Malý, Vavro (60. Dvořák), Beránek, Šebek (63. Holub), Hlaváček (46. Janouš), Krkoška (67. Štěpánek).

 
Aktuální články
V přípravě čeká SK sedm zápasů

Sedm přátelských zápasů odehrají v přípravném období hráči SK Roudnice, kterým patří jako nováčkovi I. A třídy sk. A po podzimní...

 
Novoroční turnaj vyhrál SK Roudnice U11

Roudnický tým kategorie U11 zvítězil v Novoročním turnaji, který v konkurenci dalších pěti výběrů ovládl před FK Ústí a Avií...

 
Halový turnaj pro Drážďany

Vítězem mezinárodního halového turnaje ktg. U10, který v neděli 16. prosince pořádal SK Roudnice v rámci projektu Ve čtyřech jsme silní,...

 
Po svatbě přišly tři body
 
Na závěr podzimu doma poloviční úspěch
 
Oba žákovské výběry prohrály o gól
 
Po trápení přivezla Roudnice tři body
 
Třináctka vysoko prohrála, dvanáctka uspěla
 
U soupeře vyhrála čtrnáctka SK
 
Parádní vystoupení dorosteneckých výběrů
 
Zápasy
Muži A | Sobota 17.11.2018, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Chuderov
4:3 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS