Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Oba ligové týmy doma stoprocentní

05.09.2018 | sk

Středeční ligové zápasy mladí fotbalisté SK Roudnice zvládli na jedničku. Zatímco výběr U13 porazil SK Střešovice 1911 těsně 5:4, mladší U12 celek z hlavního města rostřílela 28:0. 

Liga U13: Roudnice - Střešovice 5:4. Branky: Krahula 2, Kačo, Řehtáček, Štrympl - Navrátil, Krauz, Kožený, Mužík.

Domácí rozehráli zápas lépe, vedli 2:0 i 3:1, ale soupeř v 60. minutě srovnal. Roudničtí znovu odskočili na dvoubrankový rozdíl  a Střešovice už stačily jen v 84. snížit.

"Jsem za výhru rád, kluci v létě makali, už si ji zasloužili. Tři body jsou dobré, ale škoda, že jich není šest. V prvním kole proti Varnsdorfu, kdy jsme prohráli 5:1, jsme byli podle mě lepší, měli spoustu gólovek, ovšem neproměňovali je. Dnes jsme jich měli mnohem méně a vyšlo to. Dali jsme moc hezké góly, soupeř nás ale párkrát potrestal za chyby vzadu," zhodnotil duel trenér SK Tomáš Vecko, který litoval, že nemá ustálenou sestavu. "Trápí nás zranění, Kuba Jeník je dlouhodobě zraněný s kolenem, Honza Pospíchal si zlomil prsty na ruce a má sádru. Ten tým je hodně namixovaný, kluci často rotují. Pokud by se nám podařilo střídat třeba po sedmičkách, bylo by to lepší. Někteří hráči odehrají velkou porci minut a v těch posledních třetinách je to znát."    

Roudnice: Zemanec, Repka, Fictum, Němeček, Krahula, Kačo, Šimkovič, Soušek, Řechtáček, Štrympl, Kozák, Šedivý, Mencl. 

Liga U12: Roudnice - Střešovice 28:0. Branky: Kosorič 8, Procházka 5, L. Malina 5, Dlouhý 2, Hubený 2, Kubalík 2, Dvořák, Šafr, Plicka, Mikas, 

O vítězi bylo brzy jasno, domácí od první minuty vedení pravidelně navyšovali.

"Co k takovému zápasu říct? Výsledek hovoří jasně, soupeř nebyl ještě na takové úrovni, ale líbilo se nám, že chtěl stále hrát i za hodně nepříznivého stavu. Dnes jsme ale museli dávat víc pokynů, než jindy. Právě proto, že už to bylo tak rychle rozhodnuté," poznamenal jeden z koučů SK Karel Mikas, kterého doplnil David Plicka: "Zatímco jindy chceme, aby to hráči dávali co nejrychleji nahoru, dnes jsme je nabádali ať nepospíchají a míč klidně víckrát otočí. Musíme se naučit hrát i do zavřené obrany, i když popravdě takových zápasů v soutěži asi tolik nebude. Klukům dají pro fotbalový vývoj samozřejmě víc utkání, která jsou vyrovnaná."      
.  

Roudnice: Soušek, D. Malina, L. Malina, Bulíř, Dvořák, Dlouhý, Haudke, Hubený, Šafr, Plicka, Mikas, Kubalík, Procházka, Jirásek, Fric, Kosorič. 

 
Aktuální články
V přípravě čeká SK sedm zápasů

Sedm přátelských zápasů odehrají v přípravném období hráči SK Roudnice, kterým patří jako nováčkovi I. A třídy sk. A po podzimní...

 
Novoroční turnaj vyhrál SK Roudnice U11

Roudnický tým kategorie U11 zvítězil v Novoročním turnaji, který v konkurenci dalších pěti výběrů ovládl před FK Ústí a Avií...

 
Halový turnaj pro Drážďany

Vítězem mezinárodního halového turnaje ktg. U10, který v neděli 16. prosince pořádal SK Roudnice v rámci projektu Ve čtyřech jsme silní,...

 
Po svatbě přišly tři body
 
Na závěr podzimu doma poloviční úspěch
 
Oba žákovské výběry prohrály o gól
 
Po trápení přivezla Roudnice tři body
 
Třináctka vysoko prohrála, dvanáctka uspěla
 
U soupeře vyhrála čtrnáctka SK
 
Parádní vystoupení dorosteneckých výběrů
 
Zápasy
Muži A | Sobota 17.11.2018, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Chuderov
4:3 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS