Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Trenér U12 Plicka: Tohle nás bavilo

06.04.2019 | sk

V dalším ligovém kole skupiny C hostily žákovské týmy SK Roudnice nad Labem Motorlet. Boje o mistrovské body sledovala pod příjemně palčivým dohledem jarního sluníčka téměř stovka diváků. 

Liga U13


Proti celku, který je v první polovině soutěže rozstřílel 26:1 a ještě neztratil ani bod, se nedaly čekat zázraky. Také v domácí odvetě podlehli fotbalisté SK Roudnice celku z Jinonic vysoko, ale i tak po prohře 0:13 trenér SK Tomáš Vecko našel alespoň jedno pozitivum. "Aniž bych chtěl nějak hanit ostatní týmy, hráli jsme zatím proti tomu nejlepšímu. Ti kluci jsou šikovní na míči, odvážní, líbí se mi. Je patrná škola Jirky Strnada. O kvalitách soupeře jsme věděli, připravovali jsme se na to poctivě i před duelem, jenže dostaneme dva góly do tří minut a je to," mrzelo roudnického kouče. Teprve pak domácí pomalu ztráceli ostych. "Druhá třetina už byla lepší, nebáli jsme se hrát. Ale pořád tam byl patrný velký respekt před některými vyššími hráči soupeře." Domácí inkasovali třináctkrát, sami se neprosadili ani jednou. "To je další věc, která nás sráží. Kvalitní soupeř si proti nám vypracuje třeba dvacet šancí, ale deset promění. My jich máme třeba pět, ovšem nedáme nic. Zatím nám chybí klasický snajpr," dodal Vecko.     

Roudnice - Motorlet 0:13 (0:4, 0:3, 0:6). Branky: Tichý 4, Steiner 3, Gurmu, Pán, Adamiec, Souček, Chekrygin, vl.). r. Kučera, 89 diváků. 

Roudnice: Macek, Štrupl, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Řechtáček, Bartoš.

Liga U12

Roudničtí na hřišti soupeře na podzim vyhráli 6:3, ale trenéři nebyli s výkonem spokojeni. O víkendu v odvetě na domácí umělce jen remizovali, ale tentokrát duo David Plicka - Karel Mikas svěřence chválilo. "Pro mě krásný a vyrovnaný zápas. Takhle chceme hrát. Byla tam hromada šancí, my jsme jich hodně nevyužili, ale na druhé straně soupeř také. V závěru už to hosté trochu zjednodušili, my chtěli pořád předvádět svoji hru. Viděli jsme parádní individuální výkony, pěkné akce. Tohle nás bavilo," zhodnotil utkání jeden z domácích koučů David Plicka.  

Roudnice - Motorlet 4:4 (1:2, 3:1, 0:1). Branky: Bulíř 2, Mikas, L. Malina - Navrátil, Fudali, Štěrba, Kuncl, r. Hoffman, 89. 

Roudnice: Soušek, L. Malina, Hubený, Plicka, Mikas, Dvořák, Kubalík, Procházka, D. Malina, Kosorič, Šafr, Bulíř, Jirásek, Fric.

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS