Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Trenér U12 Plicka: Tohle nás bavilo

06.04.2019 | sk

V dalším ligovém kole skupiny C hostily žákovské týmy SK Roudnice nad Labem Motorlet. Boje o mistrovské body sledovala pod příjemně palčivým dohledem jarního sluníčka téměř stovka diváků. 

Liga U13


Proti celku, který je v první polovině soutěže rozstřílel 26:1 a ještě neztratil ani bod, se nedaly čekat zázraky. Také v domácí odvetě podlehli fotbalisté SK Roudnice celku z Jinonic vysoko, ale i tak po prohře 0:13 trenér SK Tomáš Vecko našel alespoň jedno pozitivum. "Aniž bych chtěl nějak hanit ostatní týmy, hráli jsme zatím proti tomu nejlepšímu. Ti kluci jsou šikovní na míči, odvážní, líbí se mi. Je patrná škola Jirky Strnada. O kvalitách soupeře jsme věděli, připravovali jsme se na to poctivě i před duelem, jenže dostaneme dva góly do tří minut a je to," mrzelo roudnického kouče. Teprve pak domácí pomalu ztráceli ostych. "Druhá třetina už byla lepší, nebáli jsme se hrát. Ale pořád tam byl patrný velký respekt před některými vyššími hráči soupeře." Domácí inkasovali třináctkrát, sami se neprosadili ani jednou. "To je další věc, která nás sráží. Kvalitní soupeř si proti nám vypracuje třeba dvacet šancí, ale deset promění. My jich máme třeba pět, ovšem nedáme nic. Zatím nám chybí klasický snajpr," dodal Vecko.     

Roudnice - Motorlet 0:13 (0:4, 0:3, 0:6). Branky: Tichý 4, Steiner 3, Gurmu, Pán, Adamiec, Souček, Chekrygin, vl.). r. Kučera, 89 diváků. 

Roudnice: Macek, Štrupl, Kozák, Fictum, Pospíchal, Němeček, Tichota, Luc, Šimkovič, Repka, Filous, Chromý, Řechtáček, Bartoš.

Liga U12

Roudničtí na hřišti soupeře na podzim vyhráli 6:3, ale trenéři nebyli s výkonem spokojeni. O víkendu v odvetě na domácí umělce jen remizovali, ale tentokrát duo David Plicka - Karel Mikas svěřence chválilo. "Pro mě krásný a vyrovnaný zápas. Takhle chceme hrát. Byla tam hromada šancí, my jsme jich hodně nevyužili, ale na druhé straně soupeř také. V závěru už to hosté trochu zjednodušili, my chtěli pořád předvádět svoji hru. Viděli jsme parádní individuální výkony, pěkné akce. Tohle nás bavilo," zhodnotil utkání jeden z domácích koučů David Plicka.  

Roudnice - Motorlet 4:4 (1:2, 3:1, 0:1). Branky: Bulíř 2, Mikas, L. Malina - Navrátil, Fudali, Štěrba, Kuncl, r. Hoffman, 89. 

Roudnice: Soušek, L. Malina, Hubený, Plicka, Mikas, Dvořák, Kubalík, Procházka, D. Malina, Kosorič, Šafr, Bulíř, Jirásek, Fric.

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS