Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Stoprocentní zisk žákovských týmů SK

07.04.2019 | sk

Domácí prostředí využily beze zbytku. Žákovské výběry SK Roudnice porazily v zápasech 14. kola divize B Fotbal Neratovice / Byškovice. Patnáctka zvítězila 3:0, čtrnáctka nejtěsnějším rozdílem 1:0. 

Divize U15


Roudnice přečkala v úvodu příležitosti soupeře a po změně stran udeřila. "Do páté minuty jsme klidně mohli prohrávat 0:2, to se naštěstí nestalo. Podržel nás gólman a pak už jsme se jen zlepšovali," oddychl si trenér SK Ondřej Rohlíček. Krátce po změně stran po akci Kafky dával do odkryté branky na 1:0 Kliment. Ve 44. zabojoval Rafaj a z úhlu vypálil přesně - 2:0. V 60. si stejný hráč naběhl do uličky a brejk zakončil bezchybně - 3:0. Domácí mohli přidat i další góly, Kokešovu bombu ale vytěsnil brankář na břevno a Rafaj už hattrick nezkompletoval. 

"Na soupeře jsme se v týdnu připravovali, věděli jsme, kde má silné stránky a podařilo se nám je eliminovat. Všechny kluky musím pochválit. Plnili to, co jsme chtěli a konečně se nám to vyplatilo bodově," dodal Rohlíček.  

Roudnice - Neratovice / Byškovice 3:0 (0:0). Branky: 44. a 60. Rafaj, 36. Kliment. 

Roudnice: Smejkal - Zezula, Kulhan, Vlček, Poborský - Kafka (67. Šveňha), Skřivánek, Kokeš, Boušek - Rafaj (68. Vavrný), Kliment (59. Skokan). 

Divize U14 

O nejtěsnějším vítězství domácích rozhodla individuální akce Kafky z 22. minuty. "Chtěli jsme dnes dvě věci, zopakovat dobrý výkon z Ústí a doplnit to i dobrým výsledkem. Podařilo se nám ale jen to jedno, tedy výhra," přiznal trenér SK Zbyněk Vavruška. "Nedostali jsme se pořádně do tempa. Neratovice hrály na tři středové hráče a my na to neuměli reagovat. Mají navíc dva šikovné stopery, kteří ty naše nákopy přes střed hravě posbírali. Chtěli jsme se prosazovat po stranách, jenže se nám to nevedlo. Chyběla nám přesnost v přihrávkách, klid, taková ta taktická vyzrálost. Dneska to zkrátka nemělo ten správný šmrnc," uzavřel hodnocení roudnický kouč.    

Roudnice - Neratovice / Byškovice 1:0 (1:0). Branka: 22. Kafka. 

Roudnice: Naiman - Prokop, Marejka, Čížek, Tošner - Jirků, Láska, Bidlo, Melichar (47. Rožec) - Kafka (57. Náprstek), Fidler (65. Kubánek). 

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS