Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Stoprocentní zisk žákovských týmů SK

07.04.2019 | sk

Domácí prostředí využily beze zbytku. Žákovské výběry SK Roudnice porazily v zápasech 14. kola divize B Fotbal Neratovice / Byškovice. Patnáctka zvítězila 3:0, čtrnáctka nejtěsnějším rozdílem 1:0. 

Divize U15


Roudnice přečkala v úvodu příležitosti soupeře a po změně stran udeřila. "Do páté minuty jsme klidně mohli prohrávat 0:2, to se naštěstí nestalo. Podržel nás gólman a pak už jsme se jen zlepšovali," oddychl si trenér SK Ondřej Rohlíček. Krátce po změně stran po akci Kafky dával do odkryté branky na 1:0 Kliment. Ve 44. zabojoval Rafaj a z úhlu vypálil přesně - 2:0. V 60. si stejný hráč naběhl do uličky a brejk zakončil bezchybně - 3:0. Domácí mohli přidat i další góly, Kokešovu bombu ale vytěsnil brankář na břevno a Rafaj už hattrick nezkompletoval. 

"Na soupeře jsme se v týdnu připravovali, věděli jsme, kde má silné stránky a podařilo se nám je eliminovat. Všechny kluky musím pochválit. Plnili to, co jsme chtěli a konečně se nám to vyplatilo bodově," dodal Rohlíček.  

Roudnice - Neratovice / Byškovice 3:0 (0:0). Branky: 44. a 60. Rafaj, 36. Kliment. 

Roudnice: Smejkal - Zezula, Kulhan, Vlček, Poborský - Kafka (67. Šveňha), Skřivánek, Kokeš, Boušek - Rafaj (68. Vavrný), Kliment (59. Skokan). 

Divize U14 

O nejtěsnějším vítězství domácích rozhodla individuální akce Kafky z 22. minuty. "Chtěli jsme dnes dvě věci, zopakovat dobrý výkon z Ústí a doplnit to i dobrým výsledkem. Podařilo se nám ale jen to jedno, tedy výhra," přiznal trenér SK Zbyněk Vavruška. "Nedostali jsme se pořádně do tempa. Neratovice hrály na tři středové hráče a my na to neuměli reagovat. Mají navíc dva šikovné stopery, kteří ty naše nákopy přes střed hravě posbírali. Chtěli jsme se prosazovat po stranách, jenže se nám to nevedlo. Chyběla nám přesnost v přihrávkách, klid, taková ta taktická vyzrálost. Dneska to zkrátka nemělo ten správný šmrnc," uzavřel hodnocení roudnický kouč.    

Roudnice - Neratovice / Byškovice 1:0 (1:0). Branka: 22. Kafka. 

Roudnice: Naiman - Prokop, Marejka, Čížek, Tošner - Jirků, Láska, Bidlo, Melichar (47. Rožec) - Kafka (57. Náprstek), Fidler (65. Kubánek). 

 
Aktuální články
Šmidrkal: Třetí místo je úspěch

Jako nováček skončili na třetím místě, což je velmi dobrý výsledek, ale snili ještě o lepším. Před fotbalisty SK Roudnice se v...

 
Titul získala rezerva zaslouženě

Zakončili sezonu vítězstvím 4:1 v Libochovanech a bez prohry v základní hrací době ovládli okresní přebor. O tom ale bylo jasno už kolo...

 
Bezstarostný fotbal bez bodů

V posledním kole letošního ročníku I. A třídy domácím ani Roudnici o mnoho nešlo, a tak se hrál z obou stran bezstarostný fotbal. Ze...

 
Roudnická rezerva ovládla přebor
 
Pětigólová rozlučka
 
Sokolov odvezl všechny body
 
Roudnice Cup pro Slavii Praha
 
Roudnice si upevnila třetí místo
 
Roudnice Cup pro týmy ze šesti států
 
Benešov si odvezl jednu výhru
 
Zápasy
Muži A | Sobota 15.06.2019, 13:30
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS