Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Stoprocentní zisk žákovských týmů SK

07.04.2019 | sk

Domácí prostředí využily beze zbytku. Žákovské výběry SK Roudnice porazily v zápasech 14. kola divize B Fotbal Neratovice / Byškovice. Patnáctka zvítězila 3:0, čtrnáctka nejtěsnějším rozdílem 1:0. 

Divize U15


Roudnice přečkala v úvodu příležitosti soupeře a po změně stran udeřila. "Do páté minuty jsme klidně mohli prohrávat 0:2, to se naštěstí nestalo. Podržel nás gólman a pak už jsme se jen zlepšovali," oddychl si trenér SK Ondřej Rohlíček. Krátce po změně stran po akci Kafky dával do odkryté branky na 1:0 Kliment. Ve 44. zabojoval Rafaj a z úhlu vypálil přesně - 2:0. V 60. si stejný hráč naběhl do uličky a brejk zakončil bezchybně - 3:0. Domácí mohli přidat i další góly, Kokešovu bombu ale vytěsnil brankář na břevno a Rafaj už hattrick nezkompletoval. 

"Na soupeře jsme se v týdnu připravovali, věděli jsme, kde má silné stránky a podařilo se nám je eliminovat. Všechny kluky musím pochválit. Plnili to, co jsme chtěli a konečně se nám to vyplatilo bodově," dodal Rohlíček.  

Roudnice - Neratovice / Byškovice 3:0 (0:0). Branky: 44. a 60. Rafaj, 36. Kliment. 

Roudnice: Smejkal - Zezula, Kulhan, Vlček, Poborský - Kafka (67. Šveňha), Skřivánek, Kokeš, Boušek - Rafaj (68. Vavrný), Kliment (59. Skokan). 

Divize U14 

O nejtěsnějším vítězství domácích rozhodla individuální akce Kafky z 22. minuty. "Chtěli jsme dnes dvě věci, zopakovat dobrý výkon z Ústí a doplnit to i dobrým výsledkem. Podařilo se nám ale jen to jedno, tedy výhra," přiznal trenér SK Zbyněk Vavruška. "Nedostali jsme se pořádně do tempa. Neratovice hrály na tři středové hráče a my na to neuměli reagovat. Mají navíc dva šikovné stopery, kteří ty naše nákopy přes střed hravě posbírali. Chtěli jsme se prosazovat po stranách, jenže se nám to nevedlo. Chyběla nám přesnost v přihrávkách, klid, taková ta taktická vyzrálost. Dneska to zkrátka nemělo ten správný šmrnc," uzavřel hodnocení roudnický kouč.    

Roudnice - Neratovice / Byškovice 1:0 (1:0). Branka: 22. Kafka. 

Roudnice: Naiman - Prokop, Marejka, Čížek, Tošner - Jirků, Láska, Bidlo, Melichar (47. Rožec) - Kafka (57. Náprstek), Fidler (65. Kubánek). 

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS