Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Roudnice Cup pro týmy ze šesti států

28.05.2019 | sk

Znovu skvělé obsazení bude mít víkendový turnaj kategorie U13, který se v areálu SK Roudnice uskuteční ve spolupráci s Česko-Německou fotbalovou školou. V zápasech hraných na třech travnatých plochách v počtu 1+10 se představí 18 celků z ČR, Německa, Skotska, Číny, Polska či Norska.   

Domácí fotbalisté do turnaje odstartují v sobotu v 9 hodin duelem s Glasgow Rangers. Dále se v této skupině představí Dukla Praha, Zbrojovka Brno, Baltic Football School a China U13 selection team. Skupina B: FC Augsburg, FK Ústí n. L., Slavia Praha, Sigma Olomouc, SK Kladno a FFA Warszawa. Skupina C: Norwegian Soccer Academy, SK Slavia Karlovy Vary, Sparta Praha, Viktoria Plzeň, FC Hradec Králové a Erzgebirge Aue. 


Hrací doba v základních skupinách je 1x20 minut, poté se vytvoří tři další skupiny (zlatá, stříbrná, bronzová), ve kterých se bude bojovat o konečné pořadí. Vyhlášení výsledků je naplánováno na neděli 14:40. hodin. 

Sobotní program SK Roudnice: Glasgow Rangers (od 9 hodin), Baltic Football School (10:36), Brno (11:48), China U13 selection team (13), Dukla Praha (14:12). Odpolední zápasy začínají v 15:20.

 
Aktuální články
Šmidrkal: Třetí místo je úspěch

Jako nováček skončili na třetím místě, což je velmi dobrý výsledek, ale snili ještě o lepším. Před fotbalisty SK Roudnice se v...

 
Titul získala rezerva zaslouženě

Zakončili sezonu vítězstvím 4:1 v Libochovanech a bez prohry v základní hrací době ovládli okresní přebor. O tom ale bylo jasno už kolo...

 
Bezstarostný fotbal bez bodů

V posledním kole letošního ročníku I. A třídy domácím ani Roudnici o mnoho nešlo, a tak se hrál z obou stran bezstarostný fotbal. Ze...

 
Roudnická rezerva ovládla přebor
 
Pětigólová rozlučka
 
Sokolov odvezl všechny body
 
Roudnice Cup pro Slavii Praha
 
Roudnice si upevnila třetí místo
 
Benešov si odvezl jednu výhru
 
Patnáctka dala Viktorce šestku
 
Zápasy
Muži A | Sobota 15.06.2019, 13:30
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS