Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Jablonec vyzrála třináctka

16.09.2019 | sk

Ligové výběry SK Roudnice se představily na jablonecké trávě, kde se více dařilo třináctce. Ta porazila domácí výběr 8:5, dvanáctka SK už tak úspěšná nebyla a podlehla 9:3. V příštím kole přijede do Roudnice pražská Dukla.  

Liga U13


Jablonec - Roudnice 5:8. Branky: Fišer 2, Kostka, Vopat, Hošic - Kosorič 3, Mikas 2, Plicka, Procházka, Bulíř.

Roudničtí zahájili velmi dobře a vedli v 19. minutě o tři góly. Domácí ale srovnali a začínalo se znovu. Hosté pak opět odskočili a náskok si udržovali až do konce. "Potvrdilo se to, co jsme čekali. Tedy, že to bude hodně těžké utkání. Jablonec patří k týmům z horní poloviny tabulky a oproti loňsku se zlepšil. My jsme museli makat na sto procent, abychom vyhráli. Sice jsme vedli, ale soupeř byl stále nebezpečný. V době, kdy jsme vedli o gól, nás podržel gólman Soušek, který chytil domácím penaltu," oddychl si kouč vítězů David Plicka. 

Jeho svěřence čeká v sobotu od 10 hodin další výzva. "Přivítáme Duklu, která ještě neztratila ani bod. Musíme podat maximální výkon." 

Roudnice: Soušek, Fric, Dvořák, Hubený, Kubalík, Šafr, Šedivý, Bulíř, Kosorič, Dlouhý, Procházka, Kočí, Mikas, L. Malina, D. Malina. 

Liga U12

Jablonec - Roudnice 9:3. Branky: Křemen 3, Sirůček 2, Beránek 2, Hudec, Hušek - Rážek 2, Arazim. 

Domácí tým od začátku vedl a náskok si udržoval až do závěrečného hvizdu. "I když jsme prohráli, tak to tak špatné nebylo. V utkání se z naší strany objevily pěkné věci, takové, které od kluků chceme. Mrzí mě jen, že jsme špatnou rozehrávkou soupeři vlastně čtyři góly darovali. Ten výsledek je sice jednoznačný, ale když si to vezmeme po třetinách, tak už to tak strašné nebylo. V čem jsme ale zaostávali, to byly osobní souboje. V nich měl jasně navrch soupeř," všiml si trenér Roudnice Václav Srp. 

Roudnice: Vrňák, Brabec, Poráč, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Jurčík, Kýček, Murdych, Rážek.  

 
Aktuální články
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství

Mladším žákům SK Roudnice nad Labem kategorie U12 patří v polovině ligové soutěže pátá příčka ve skupině C za Libercem, Duklou (oba...

 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS