Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Jablonec vyzrála třináctka

16.09.2019 | sk

Ligové výběry SK Roudnice se představily na jablonecké trávě, kde se více dařilo třináctce. Ta porazila domácí výběr 8:5, dvanáctka SK už tak úspěšná nebyla a podlehla 9:3. V příštím kole přijede do Roudnice pražská Dukla.  

Liga U13


Jablonec - Roudnice 5:8. Branky: Fišer 2, Kostka, Vopat, Hošic - Kosorič 3, Mikas 2, Plicka, Procházka, Bulíř.

Roudničtí zahájili velmi dobře a vedli v 19. minutě o tři góly. Domácí ale srovnali a začínalo se znovu. Hosté pak opět odskočili a náskok si udržovali až do konce. "Potvrdilo se to, co jsme čekali. Tedy, že to bude hodně těžké utkání. Jablonec patří k týmům z horní poloviny tabulky a oproti loňsku se zlepšil. My jsme museli makat na sto procent, abychom vyhráli. Sice jsme vedli, ale soupeř byl stále nebezpečný. V době, kdy jsme vedli o gól, nás podržel gólman Soušek, který chytil domácím penaltu," oddychl si kouč vítězů David Plicka. 

Jeho svěřence čeká v sobotu od 10 hodin další výzva. "Přivítáme Duklu, která ještě neztratila ani bod. Musíme podat maximální výkon." 

Roudnice: Soušek, Fric, Dvořák, Hubený, Kubalík, Šafr, Šedivý, Bulíř, Kosorič, Dlouhý, Procházka, Kočí, Mikas, L. Malina, D. Malina. 

Liga U12

Jablonec - Roudnice 9:3. Branky: Křemen 3, Sirůček 2, Beránek 2, Hudec, Hušek - Rážek 2, Arazim. 

Domácí tým od začátku vedl a náskok si udržoval až do závěrečného hvizdu. "I když jsme prohráli, tak to tak špatné nebylo. V utkání se z naší strany objevily pěkné věci, takové, které od kluků chceme. Mrzí mě jen, že jsme špatnou rozehrávkou soupeři vlastně čtyři góly darovali. Ten výsledek je sice jednoznačný, ale když si to vezmeme po třetinách, tak už to tak strašné nebylo. V čem jsme ale zaostávali, to byly osobní souboje. V nich měl jasně navrch soupeř," všiml si trenér Roudnice Václav Srp. 

Roudnice: Vrňák, Brabec, Poráč, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Jurčík, Kýček, Murdych, Rážek.  

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS