Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Admiry s plným ziskem

30.09.2019 | sk

Ligové výběry SK Roudnice o víkendu bodovaly naplno. Třináctka vyhrála na hřišti Admiry 3:2, dvanáctka rozstřílela pražský tým 8:2.  

Liga U13


S přídělu od Dukly se ligoví hráči SK Roudnice rychle oklepali a na hřišti pražské Admiry už znovu bodovali naplno. Snadné to ovšem neměli. "Admira se zlepšila, byl to silný soupeř. Museli jsme dvakrát  dotahovat vedení domácích. V průběhu utkání jsme také překopali sestavu. Neproměnili jsme nějaké příležitosti a rozhodli až v závěru," dodal trenér třináctky David Plicka. Roudnické fotbalisty čeká v týdnu další kolo Ondrášovky. "Jedeme do Souše, kde se o dvě postupová místa utkáme s Litvínovem, Chomutovem, Kladnem, Litoměřickem a Mostem. Snad to klapne."  

Admira - Roudnice 2:3. Branky: Bartoš, Procházka - Plicka, Bulíř, D. Malina. 

Roudnice: Fric, Soušek - Dvořák, Hubený, Plicka, Šafr, Bulíř, Kosorič, Dlouhý, Kočí, Mikas, D. Malina, L. Malina, Černý, Procházka.

Liga U12

"Vyšel nám začátek utkání, do pěti minut jsme dali dvě branky a tím se uklidnili. V dalším průběhu jsem po pěkných akcích přidali další góly a nakonec zaslouženě vyhráli," zhodnotil duel trenér dvanáctky Václav Srp. Také jeho svěřence čeká v týdnu Ondrášovka Cup. Při něm budou mít výhodu domácího prostředí.    
 
Admira - Roudnice 2:8. Branky: Navrátil 2 - Rážek 2, Poráč, Nepovím, Arazim, Hlaváček, Vondráček, Adelt. 

Roudnice: Vrňák, Brabec - Poráč, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Kýček, Murdych, Rážek, Adelt, Motejl. 

 
Aktuální články
Představujeme: Matěj Slavíček

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Patrik Šeba

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Denis Rusňák

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem postupně představíme hráče A týmu,...

 
Představujeme: Jan Barcal
 
Představujeme: Darek Doležal
 
Představujeme: Koloman Horváth
 
Představujeme: David Dobiáš
 
Za brankami bude bezpečněji
 
Odešel Jan Michálek
 
Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen, Roudnice ruší i tréninky
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 12.04.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Neštěmice
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 12.04.2020, 16:30
TJ Podřipan Kostomlaty - SK Roudnice nad Labem B
 
 
RSS