Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Admiry s plným ziskem

30.09.2019 | sk

Ligové výběry SK Roudnice o víkendu bodovaly naplno. Třináctka vyhrála na hřišti Admiry 3:2, dvanáctka rozstřílela pražský tým 8:2.  

Liga U13


S přídělu od Dukly se ligoví hráči SK Roudnice rychle oklepali a na hřišti pražské Admiry už znovu bodovali naplno. Snadné to ovšem neměli. "Admira se zlepšila, byl to silný soupeř. Museli jsme dvakrát  dotahovat vedení domácích. V průběhu utkání jsme také překopali sestavu. Neproměnili jsme nějaké příležitosti a rozhodli až v závěru," dodal trenér třináctky David Plicka. Roudnické fotbalisty čeká v týdnu další kolo Ondrášovky. "Jedeme do Souše, kde se o dvě postupová místa utkáme s Litvínovem, Chomutovem, Kladnem, Litoměřickem a Mostem. Snad to klapne."  

Admira - Roudnice 2:3. Branky: Bartoš, Procházka - Plicka, Bulíř, D. Malina. 

Roudnice: Fric, Soušek - Dvořák, Hubený, Plicka, Šafr, Bulíř, Kosorič, Dlouhý, Kočí, Mikas, D. Malina, L. Malina, Černý, Procházka.

Liga U12

"Vyšel nám začátek utkání, do pěti minut jsme dali dvě branky a tím se uklidnili. V dalším průběhu jsem po pěkných akcích přidali další góly a nakonec zaslouženě vyhráli," zhodnotil duel trenér dvanáctky Václav Srp. Také jeho svěřence čeká v týdnu Ondrášovka Cup. Při něm budou mít výhodu domácího prostředí.    
 
Admira - Roudnice 2:8. Branky: Navrátil 2 - Rážek 2, Poráč, Nepovím, Arazim, Hlaváček, Vondráček, Adelt. 

Roudnice: Vrňák, Brabec - Poráč, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Kýček, Murdych, Rážek, Adelt, Motejl. 

 
Aktuální články
Ples SK Roudnice 2020

Fotbalový ples Sportovního klubu Roudnice nad Labem. Ples klubu z města, kde se v Čechách hrál poprvé fotbal. V pátek 17. ledna...

 
V přípravě čeká SK šest zápasů

S patnáctkou hráčů zahájil v úterý večer SK Roudnice nad Labem zimní přípravu svého A týmu dospělých, který je po první části I. A...

 
Srp: Důležitá je cesta k vítězství

Mladším žákům SK Roudnice nad Labem kategorie U12 patří v polovině ligové soutěže pátá příčka ve skupině C za Libercem, Duklou (oba...

 
Plicka: Nabádáme kluky k odvážné hře
 
Lačný: Pozitiva jednoznačně převažují
 
Patnáctka chce rychle z předposlední příčky
 
Korda: Cílem byl a je postup do III. třídy
 
Vánoční turnaj pro Dynamo Drážďany
 
Bohatým brali, chudým dávali
 
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 14:30
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
 
RSS