Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Admiry s plným ziskem

30.09.2019 | sk

Ligové výběry SK Roudnice o víkendu bodovaly naplno. Třináctka vyhrála na hřišti Admiry 3:2, dvanáctka rozstřílela pražský tým 8:2.  

Liga U13


S přídělu od Dukly se ligoví hráči SK Roudnice rychle oklepali a na hřišti pražské Admiry už znovu bodovali naplno. Snadné to ovšem neměli. "Admira se zlepšila, byl to silný soupeř. Museli jsme dvakrát  dotahovat vedení domácích. V průběhu utkání jsme také překopali sestavu. Neproměnili jsme nějaké příležitosti a rozhodli až v závěru," dodal trenér třináctky David Plicka. Roudnické fotbalisty čeká v týdnu další kolo Ondrášovky. "Jedeme do Souše, kde se o dvě postupová místa utkáme s Litvínovem, Chomutovem, Kladnem, Litoměřickem a Mostem. Snad to klapne."  

Admira - Roudnice 2:3. Branky: Bartoš, Procházka - Plicka, Bulíř, D. Malina. 

Roudnice: Fric, Soušek - Dvořák, Hubený, Plicka, Šafr, Bulíř, Kosorič, Dlouhý, Kočí, Mikas, D. Malina, L. Malina, Černý, Procházka.

Liga U12

"Vyšel nám začátek utkání, do pěti minut jsme dali dvě branky a tím se uklidnili. V dalším průběhu jsem po pěkných akcích přidali další góly a nakonec zaslouženě vyhráli," zhodnotil duel trenér dvanáctky Václav Srp. Také jeho svěřence čeká v týdnu Ondrášovka Cup. Při něm budou mít výhodu domácího prostředí.    
 
Admira - Roudnice 2:8. Branky: Navrátil 2 - Rážek 2, Poráč, Nepovím, Arazim, Hlaváček, Vondráček, Adelt. 

Roudnice: Vrňák, Brabec - Poráč, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Pačes, Hlaváček, Vondráček, Kýček, Murdych, Rážek, Adelt, Motejl. 

 
Aktuální články
Hráčem víkendu se stal Rážek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice zvolen Matyáš Rážek z ktg. U12, který v...

 
Ideální jedenáctka víkendu

Přinášíme ideální víkendovou sestavu mládežnických kategorií SK Roudnice v mistrovských zápasech podle hlasování trenérů. Všem...

 
Na Viktorce se jim nedařilo

Na hřišti Viktorie Žižkov v Kolodějích se starším žákům SK Roudnice v dalších divizních duelech nedařilo. Patnáctka po divokém...

 
Ve Střešovicích neměli mladší žáci problémy
 
Béčko opět nadělovalo
 
V Libouchci to zase nevyšlo
 
Hráčem víkendu se stal Macek
 
Další turnaj přinesl jednu výhru
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Dva hattricky - tři body pro rezervu
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.10.2019, 16:00
TJ ČSAD Libouchec - SK Roudnice nad Labem
4:2 (3:1)
 
Muži A | Neděle 20.10.2019, 14:00
SK Roudnice nad Labem - SK Černovice
 
Muži B | Neděle 13.10.2019, 15:30
SK Roudnice nad Labem B - AFK Přestavky
9:1 (3:0)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
 
 
RSS