Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Roudnice zahájila výhrou

25.01.2020 | sk

V prvním přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice účastníka KP Liberecka Nový Bor 2:1. Po vyrovnaném poločase rozhodl o výhře domácích po přihrávce J. Hubeného K. Hubený. 

V duelu proti sedmému celku KP domácí nepropadli. V prvním poločase skórovali poprvé po akci Husáka, který ustál souboj ve středu hřiště, z dvacítky vypálil, gólman míč po jeho ráně neudržel a Halada dorážku zvládl. Hosté srovnali z pokutového kopu, když nedovolený zákrok Husáka potrestal Broschinský. Po změně stran zafungovala spolupráce "brouků", táta Jaromír vyslal za obranu "Kíťu" a šestnáctiletý ofenzivní obránce si v koncovce počínal zkušeně - 2:1. 

"Na první zápas to bylo docela dobré. Šance byly na obou stranách. My jsme mohli v první půli skórovat třeba po trefě Rusňáka, na druhé straně zase vykopával míč na lajně náš bek. Ale celkově jsme asi měli těch tutovek o něco víc. A je třeba pochválit i naše gólmany, kteří se párkrát blýskli parádními zákroky. Dnes jsme vyzkoušeli také hodně dorostenců. Důvod? Jednak máme dost zraněných, ale také jsme chtěli vidět, jak se mladší kluci popasují s dospělým fotbalem. A myslím, že to vůbec nebylo špatné," dodal trenér SK Roudnice Jakub Pekař.

Roudnice - Nový Bor 2:1 (1:1). Branky: Halada, K. Hubený - Broschinský z pk.

Roudnice: I. poločas: Čížek - Šeba, Kuchař, Husák, Matuszewski - Slavíček, Hubený, Dobiáš, Stejskal, Rusňák - Halada. II. poločas: Doležal - K. Hubený, Husák, Kuchař, Matuszewski - Slavíček, Beránek, Stejskal - Holouš, Macek - Možný.


 
Aktuální články
David Plicka: Jsem v současnosti nejdéle sloužící trenér mládeže v SK Roudnice

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Davidem Holoubkem

On-line tréninky mladých roudnických fotbalistů přes aplikaci Zoom pokračovaly i v tomto týdnu. Tentokrát se jako host připojil také...

 
Lačný: Mám rád náročný fotbal

Každý správný fotbalový oddíl by se měl věnovat především mládeži. Na to, aby byla vedena podle nejnovějších trendů, dohlíží i v...

 
Spojili se s Filipem Součkem
 
Odešel Jiří Řezníček
 
Kalendář SK Roudnice
 
Představujeme: David Kindl
 
PF 2021
 
Trenér našel více pozitiv
 
Čtrnáctka nastřílela Slavii šest gólů
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS