Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Stejskal odešel do Horního Jiřetína

24.02.2020 | sk

Do víkendového přípravného utkání mezi Roudnicí a Horním Jiřetínem (2:2) už nezasáhl jeden z nejzkušenějších fotbalistů domácího SK Petr Stejskal. Ten v jarní části posílí právě účastníka nejvyšší krajské soutěže.    

"Uvolnit Petra pro nás nebylo samozřejmě jednoduché, ale měli jsme dohodu, že když přijde nabídka, aby si šel zakopat vyšší soutěž, tak mu nebudeme bránit. Víme, že jde do Horního Jiřetina za kamarády hlavně zachránit tým v krajském přeboru. Věříme, že se mu to podaří a za ten půlrok se k nám třeba zase vrátí. V každém případě mu děkujeme za to, co tady odvedl," dodal předseda SK Roudnice Petr Týma.  

"Mám tam pár kamarádů a chci společně s nimi zachránit tu soutěž. Jeden z rozhodujících faktorů pro konečné ano byl samozřejmě trenér Horního Jiřetína. To je Karel Zuna, se kterým jsem už několikrát spolupracoval. Jsem rád, že mi Roudnice nedělala problémy a mám tady stále, jak se říká, otevřené dveře. Ten poslední půlrok nevyšel výsledkově úplně ideálně, ale věřím, že to bude jen lepší. Do Roudnice se budu vždycky rád vracet," nezavřel si vrátka do SK Petr Stejskal.  

 
Aktuální články
Zvládli ještě jeden triangl

V sobotu odehrál tým SK Roudnice r. 2008 triangl na trávníku Pod lipou. Domácí tentokrát postavili s Neratovicemi po dvou týmech, Kladno...

 
Pozvánka na valnou hromadu

Spolek Sportovní klub Roudnice nad Labem zve své členy na zasedání valné hromady. Všechny informace naleznete v tomto článku.

 
Spolupráce Roudnice - Bezděkov

V posledních letech byla navázána mnohem užší spolupráce mezi Sportovním klubem Roudnice nad Labem a SK Bezděkov. O tom, jak funguje a co si...

 
Ústí potvrdilo kvalitu
 
Bulíř se trefil pětkrát
 
Nejprve spokojenost, pak zklamání
 
Počasí je řádně prověřilo
 
Pekař: Dobře jsme rozehrávali
 
Dvanáctka porazila Velvary
 
Poradili si s Kladnem
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS