Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 25.8. | Proboštov | SK Roudnice nad Labem | 1:3 | (0:1) |
2. | ne 2.9. | SK Roudnice nad Labem | TJ Mojžíř | 1:0 | (0:0) |
3. | so 8.9. | FK Česká Kamenice | SK Roudnice nad Labem | 2:3 | (1:1) |
4. | ne 16.9. | SK Roudnice nad Labem | TJ Střekov | 4:3 | (1:2) |
5. | so 22.9. | FK Rumburk | SK Roudnice nad Labem | 4:6 | (1:4) |
6. | ne 30.9. | SK Roudnice nad Labem | Slavoj Bohušovice nad Ohří | 3:0 | (1:0) |
7. | ne 7.10. | FK Junior Děčín | SK Roudnice nad Labem | 2:3 | (1:1) |
8. | ne 14.10. | SK Roudnice nad Labem | TJ Oldřichov, spolek | 1:2 | (1:1) |
9. | so 20.10. | FK Neštěmice | SK Roudnice nad Labem | 3:0 | (1:0) |
10. | ne 28.10. | SK Roudnice nad Labem | FK Schoeller Křešice | 7:3 | (3:2) |
11. | so 3.11. | TJ ČSAD Libouchec | SK Roudnice nad Labem | 3:1 | (1:0) |
12. | so 10.11. | MSK Benešov n.P. | SK Roudnice nad Labem | 2:4 | (1:2) |
13. | so 17.11. | SK Roudnice nad Labem | FK Chuderov | 4:3 | (2:2) |
14. | ne 24.3. | SK Roudnice nad Labem | Proboštov | 4:0 | (1:0) |
15. | so 30.3. | TJ Mojžíř | SK Roudnice nad Labem | 2:3 pp | (0:1) |
16. | ne 7.4. | SK Roudnice nad Labem | FK Česká Kamenice | 3:1 | (1:1) |
17. | so 13.4. | TJ Střekov | SK Roudnice nad Labem | 4:2 | (2:0) |
18. | ne 21.4. | SK Roudnice nad Labem | FK Rumburk | 1:2 | (0:2) |
19. | so 27.4. | Slavoj Bohušovice nad Ohří | SK Roudnice nad Labem | 3:1 | (0:0) |
20. | st 8.5. | SK Roudnice nad Labem | FK Junior Děčín | 1:2 | (1:0) |
21. | so 11.5. | TJ Oldřichov, spolek | SK Roudnice nad Labem | 4:0 | (1.0) |
22. | ne 19.5. | SK Roudnice nad Labem | FK ČL Neštěmice | 2:1 | (0:0) |
23. | so 25.5. | FK Schoeller Křešice | SK Roudnice nad Labem | 1:5 | (0:4) |
24. | ne 2.6. | SK Roudnice nad Labem | TJ ČSAD Libouchec | 2:0 | (1:0) |
25. | ne 9.6. | SK Roudnice nad Labem | MSK Benešov n.P. | 5:0 | (3:0) |
26. | so 15.6. | FK Chuderov | SK Roudnice nad Labem | 4:2 | (2:1) |
Rozpisy zápasů
Zápasy
Muži A | neděle 17.03.2024, 15:00
SK Roudnice nad Labem - FK Dobroměřice
1:4 (0:2)
Muži A | sobota 23.03.2024, 10:30
ASK Lovosice - SK Roudnice nad Labem
Muži B | sobota 16.03.2024, 11:00
TJ Chlumec - SK Roudnice nad Labem B
1:2 pk (0:0)
Muži B | neděle 24.03.2024, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - TJ Svádov-Olšinky
SK Roudnice nad Labem - FK Dobroměřice
1:4 (0:2)
ASK Lovosice - SK Roudnice nad Labem
TJ Chlumec - SK Roudnice nad Labem B
1:2 pk (0:0)
SK Roudnice nad Labem B - TJ Svádov-Olšinky
Aktuální články
Popravil je Exner
Oslavenec Hlaváček se trenérovi odměnil
Víkendový program týmů z Roudnice
Ideální jedenáctka víkendu
Remíza pro třináctku, vedoucí dvanáctka padla
Starší žáci doma znovu stoprocentní
Vážení sportovní přátelé,
Béčko zahájilo špatně
Dva body na rozehrání
Víkendový program týmů z Roudnice
Překvapení se nekonalo. Fotbalisté SK Roudnice, kteří v letošním ročníku patří zatím až do suterénu tabulky, na lídra nestačili....
Chtěli napravit domácí zaváhání s Křešicemi (0:2), což se jim částečně podařilo. Fotbalisté SK Roudnice B si ze střekovské umělky,...
Přehled zápasů roudnických družstev na mistrovský víkend 16. - 17. března. První tým mužů (I. A třída) se poprvé v jarní části...