14. kolo | Neděle 26.03.2017, 15:00 | UMT Pod lipou

Branky: 5., 14. 20. a 39. Lebduška, 42. a 80. Stejskal - 50. Marek.

Diváci: 140

SK Roudnice nad Labem: Lukeš - Púčala (46. Hlaváček), Job, Husák, Vecko (74. Klepáč) - Novotný (67. Aubrecht), Trejbal, Hubený, Krása - Lebduška, Stejskal.

FK Polepy: Vodička - Jakub Grepl (69. Matuška), Porš, Myšák, Pátek (46. Andres), Trojánek, Svoboda, Marek, Gorol, Jan Grepl, Hoznédl.

Komentář

Výsledky v zimní přípravě příznivce SK navnadily, vždyť z osmičky zápasů parta kolem trenérů Jiřího Šmidrkala a Romana Potočného zvítězila sedmkrát, jednou remizovala. Odvety zahájil výběr SK v domácím prostředí, kde přivítal Polepy. Na umělce se na první branku nečekalo dlouho, už v páté minutě se trefil Lebduška, který stihl do poločasu ještě další tři trefy. Hra měla předpokládaný scénář, tempo diktovali Roudničtí, kteří hostům dovolili jediný gól krátce po změně stran. Na ten odpověděl přesnou střelou z dvacítky Stejskal.

Ohlasy

Jiří Šmidrkal (trenér Roudnice): První poločas byl podle našich představ, ten druhý už tam bylo určité podcenění a kvalita upadla.

Pozápasový rozhovor:

Pavel Hoznédl (kapitán Polep): Chtěli jsme hrát co nejdéle bez inkasovaného gólu, ale po první půli bylo jasno. Domácí mají kvalitní mančaft a vyhráli zaslouženě.

Fotogalerie
Aktuální články
Krása špatně začal, ale dobře skončil

Fotbalisté SK Roudnice uspěli v Ohníči. Dvakrát se trefil Krása, jednou Trejbal, jeden gól byl vlastní, když si obránci srazili míč do...

Chvíli to trvalo, ale pak přišla smršť

Také druhý domácí mistrovský duel Roudnice zvládla. Porazila Malé Žernoseky jednoznačně 6:0 a to ještě řadu velkých šancí nevyužila.

S Chomutovem to klaplo na sto procent

Roudnické dorostenecké výběry U19 a U17 byly tentokrát na domácím trávníku stoprocentní, porazily FC Chomutov 7:3 a 4:3.