Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Velké Žernoseky dostaly sedmičku, Lebduška dal čtyři góly

09.04.2017 | sk

V 16. kole II. třídy si Roudnice bez problémů poradila se Sokolem Velké Žernoseky, kterému nastřílela sedm branek. Čtyřmi góly se blýskl Jaroslav Lebduška.

16. kolo | Neděle 09.04.2017, 16:30 | Pod lipou

SK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Velké Žernoseky

7:1

4:0

Branky: 17., 44., 64. a 80. Lebduška, 9. Krása, 29. Púčala, 83. Neuman - 88. Středa.

Žluté karty: Stejskal - Maděra, Válek.

Červené karty: 62. Pollak (V. Žernoseky).

Rozhodčí: Gabriel - Šírek, Jansa.

Diváci: 150

SK Roudnice nad Labem: Lukeš - Púčala, Job, Stejskal, Matuszewski (75. Hlaváček) - Novotný (61. Voves), Hubený (61. Skokan), Trejbal, Krása - Lebduška, Pivoňka (70. Neuman).

TJ Sokol Velké Žernoseky: Novák - Pollak, V. Záveský, Vocásek (70. Meško), Šalda, Moška (79. Středa), Z. Záveský, Šalda (46. Oncirk), Válek (74. Knobloch), Maděra, Lesche

Komentář

Na první branku se nečekalo dlouho, v deváté minutě vyslal Trejbal Lebdušku, ten přistavil míč Krásovi a na jeho umístěnou trefu z hranice vápna neměl Novák nárok - 1:0. O chvíli později hlavičkoval Lebduška po centru Pivoňky jen slabě a s přímákem Trejbala si Novák poradil. V 17. našel Trejbal rozběhnutého Hubeného, který ještě akci vyšperkoval nahrávkou na Lebdušku - ten se nemohl do prázdné mýlit - 2:0. Ve 29. se parádní střelou z první blýskl Púčala (3:0) a v závěru poločasu ještě akci dvojice Trejbal - Hubený zakončoval znovu do prázdné Lebduška (4:0). Hosté v prvním poločase vystřelili na branku pouze jednou, pokus Maděry ale problémy Lukešovi nenadělal.

Také ve druhé půli se hrálo podle not SK, v 64. zapomněla velkožernosecká defenzivala na Lebdušku, který znovu snadno skóroval - 5:0. To už hráli hosté oslabeni, když byl za nesmyslný zákrok na Stejskala vyloučen Pollak.  Čtvrthodinky před koncem vypálil tvrdě z dvacítky Z. Záveský, ale Lukeš míč vyrazil.

Už na 6:1 zvyšoval v 80. znovu Lebduška, po přihrávce Trejbala přesprintoval obránce a levačkou zamířil po zemi na bližší tyč. V 83. si do uličky ve středu obrany naběhl Neuman a dotykem z první překonal Nováka posedmé. V závěru se dočkali i hosté, kterým se odkryla levá strana a střídající Středa přízemní ranou připravil Lukeše o nulu.

Rozhovor:

Fotogalerie
Aktuální články
Krása špatně začal, ale dobře skončil

Fotbalisté SK Roudnice uspěli v Ohníči. Dvakrát se trefil Krása, jednou Trejbal, jeden gól byl vlastní, když si obránci srazili míč do...

Chvíli to trvalo, ale pak přišla smršť

Také druhý domácí mistrovský duel Roudnice zvládla. Porazila Malé Žernoseky jednoznačně 6:0 a to ještě řadu velkých šancí nevyužila.

S Chomutovem to klaplo na sto procent

Roudnické dorostenecké výběry U19 a U17 byly tentokrát na domácím trávníku stoprocentní, porazily FC Chomutov 7:3 a 4:3.