Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na takový výkon je lepší zapomenout

28.05.2017 | sk

Všechny body zůstaly doma. Roudnice porazila Radovesice 4:1, ale tentokrát fotbalem příliš nebavila. Soupeř ze spodní části tabulky stačil většinou pomalé útoky zachytávat.

23. kolo | Neděle 28.05.2017, 17:00 | Pod lipou

SK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Radovesice, oddíl kopané

4:1

2:1

Branky: 38. a 88. Hubený, 35. Hyťha, 65. Jansa - 10. Koskuba.

Žluté karty: bez

Rozhodčí: Hlaváček - J. Šíma, M. Šíma.

Diváci: 90

SK Roudnice nad Labem: Lukeš - Srp, Hyťha (60. Matuszewski), Husák, Vecko - Job, Trejbal, Hubený, Jansa (66. Hlaváček) - Aubrecht, Vaněk (74. Klepáč).

TJ Sokol Radovesice, oddíl kopané: Netolický - Kadlec, Drobný, Beránek, Manda, Koskuba, Hora, Klimeš, Bureš, Horák, Mühlfait.

Komentář

Hosté se sice dávali "horkotěžko" dohromady, ale podařilo se jim skórovat jako prvním. V 10. minutě využil standardní situaci Koskuba. Na vyrovnání se čekalo až do 35. minuty, kdy se po rohu Joba prosadil Hyťha - 1:1. A o chvíli později už domácí vedli. Po přihrávce Joba pálil Aubrecht, Netolický míč sice vyrazil, ale dorážka Hubeného byla přesná - 2:1.

Roudnice sice měla převahu, dostávala se i do šancí, ovšem za herní projev by si tentokrát vysoké známky nezasloužila. Přesto si tři body v klidu pohlídala. Díky dvěma dorážkám nakonec zvítězila přesvědčivě 4:1.

Ohlasy

Jiří Šmidrkal (trenér Roudnice): Vůbec se mi to nelíbilo. Možná došlo i k určitému podcenění, když jsme viděli, jak soupeř skládá jedenáctku. Nepřidal nám ani inkasovaný gól na začátku. Postupně jsme na soupeře tlačili, měli samozřejmě i šance, ale bylo to strašně pomalé. Všechno trvalo, zbytečné zasekávačky, hosté se stačili vždycky vrátit. Jen bránili a spoléhali na nějaké brejky, ale nic vážného neměli. Vyhráli jsme, ale výkon byl hrozný.

Fotogalerie
Aktuální články
Krása špatně začal, ale dobře skončil

Fotbalisté SK Roudnice uspěli v Ohníči. Dvakrát se trefil Krása, jednou Trejbal, jeden gól byl vlastní, když si obránci srazili míč do...

Chvíli to trvalo, ale pak přišla smršť

Také druhý domácí mistrovský duel Roudnice zvládla. Porazila Malé Žernoseky jednoznačně 6:0 a to ještě řadu velkých šancí nevyužila.

S Chomutovem to klaplo na sto procent

Roudnické dorostenecké výběry U19 a U17 byly tentokrát na domácím trávníku stoprocentní, porazily FC Chomutov 7:3 a 4:3.