Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži B: I. B třída, skupina A
 
kolo datum domácí hosté    
2. ne 28.8. SK Roudnice nad Labem B TJ Chlumec 4:3 pk (2:2)
3. ne 4.9. Sportovní klub Dušníky SK Roudnice nad Labem B 2:1 pk (0:0)
4. ne 11.9. SK Roudnice nad Labem B FK Malšovice spolek 1:3 (0:2)
5. ne 18.9. SK Hostovice SK Roudnice nad Labem B 5:0 (3:0)
6. ne 25.9. SK Roudnice nad Labem B Slavoj Bohušovice nad Ohří 5:1 (1:0)
1. st 28.9. FK Chuderov SK Roudnice nad Labem B 4:2 (2:1)
7. ne 2.10. TJ Svádov-Olšinky SK Roudnice nad Labem B 1:7 (0:4)
8. ne 9.10. SK Roudnice nad Labem B FK Jiskra Velké Březno 5:0 (3:0)
9. so 15.10. TJ Střekov SK Roudnice nad Labem B 1:6 (1:1)
10. ne 23.10. FK Křešice SK Roudnice nad Labem B 2:0 (1:0)
11. ne 30.10. SK Roudnice nad Labem B TJ Heřmanov 1:4 (0:3)
12. ne 6.11. TJ Sokol České Kopisty SK Roudnice nad Labem B 1:5 (0:2)
13. ne 13.11. SK Roudnice nad Labem B FK Česká Kamenice 4:1 (1:1)
15. so 26.11. SK Roudnice nad Labem B SK Dobkovice 10:5 (6:0)
14. so 4.3. SK Liběšice SK Roudnice nad Labem B 0:7 (0:2)
16. ne 12.3. SK Roudnice nad Labem B FK Chuderov 0:2 (0:1)
17. so 18.3. TJ Chlumec SK Roudnice nad Labem B 3:2 (3:0)
18. ne 26.3. SK Roudnice nad Labem B Sportovní klub Dušníky 1:3 (0:2)
19. so 1.4. FK Malšovice spolek SK Roudnice nad Labem B 3:2 pk (1:1)
20. ne 9.4. SK Roudnice nad Labem B SK Hostovice 1:2 (0:1)
21. so 15.4. Slavoj Bohušovice nad Ohří SK Roudnice nad Labem B 5:0 (2:0)
22. ne 23.4. SK Roudnice nad Labem B TJ Svádov-Olšinky 1:4 (1:0)
23. ne 30.4. FK Jiskra Velké Březno SK Roudnice nad Labem B 2:1 (2:1)
24. ne 7.5. SK Roudnice nad Labem B TJ Střekov 2:3 pk (2:2)
25. ne 14.5. SK Roudnice nad Labem B FK Křešice 5:2 (1:2)
26. ne 21.5. TJ Heřmanov SK Roudnice nad Labem B 6:1 (1:1)
27. ne 28.5. SK Roudnice nad Labem B TJ Sokol České Kopisty 1:0 (1:0)
28. ne 4.6. FK Česká Kamenice SK Roudnice nad Labem B 5:2 (2:2)
29. ne 11.6. SK Roudnice nad Labem B SK Liběšice 2:1 (2:0)
30. so 17.6. SK Dobkovice SK Roudnice nad Labem B 2:6 (1:2)
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
I. A třída
 
 
Muži B:
 
I. B třída, skupina A
 
 
Zápasy
Muži A | pátek 14.06.2024, 18:00
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:1 (4:1)
 
Muži B | sobota 15.06.2024, 10:45
FK Chuderov - SK Roudnice nad Labem B
10:1 (2:0)
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
Aktuální články
Hanba béčka

Ne, prostě ne! Za časů autorova aktivního působení by tým z I. B třídy, který navíc "bojuje" o udržení, nedostal desítku ani od...

 
Na závěr vysoká výhra, hattrick Bláži

Poslední zápas sezony v domácím prostředí zvládli, s chutí si proti SK Ervěnice-Jirkov zastříleli, ale spokojeni být nemohou. Boj do...

 
Víkendový program týmů z Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 14. - 16. června. První tým mužů (I. A třída) hraje doma už v pátek od 18 hodin s SK...

 
Vyžlovku vybrala jen čtrnáctka
 
Odešel Petr Richter
 
Béčko proti Heřmanovu třikrát vedlo, ale muselo až do penalt
 
Starší žáci naposledy doma bodovali
 
Dvanáctka vyhrála v předstihu divizi
 
Velké herní zklamání v Děčíně
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS