Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Remíza s rezervou Kladna

31.05.2021 | sk

V přípravném utkání remizovali fotbalisté SK Roudnice na domácím trávníku s rezervou Kladna (I. B třída) 1:1. Hosty dostal ve druhém poločase do vedení Slabý, na jeho trefu stačil odpovědět po průnikové přihrávce Aubrechta Slavíček.

Skóre mohlo mít po posledním hvizdu sudího Vlašiče mnohem divočejší podobu, oba týmy řadu šancí nevyužily. Mrzet ale musí domácí především zranění Dobiáše, pro kterého přijela až na hrací plochu záchranná služba. Ve 38. minutě po nevinné srážce padl na nedávno operované koleno roudnický středopolař tak nešťastně, že musel být převezen na vyšetření do nemocnice.

Jakub Pekař (trenér Roudnice): Střetly se dva mladé týmy, takže to bylo hodně živelné. K vidění byla z obou stran spousta šancí. První poločas byl ještě relativně takticky dobře zvládnutý od obou týmů, ten druhý byl už bláznivější, bylo to jen nahoru - dolů. Soupeř byl na tom fotbalově dobře, po tom jeho začátku jsem měl trochu obavy. Ale nakonec jsme srovnali hru a ta plichta je asi spravedlivá.

Roudnice - Kladno B 1:1 (0:0). Branky: Slavíček - Slabý.

Roudnice: Doležal - Holouš, Kuchař, Husák, Matuszewski - Aubrecht, Dobiáš, Hyťha, Mikiska, Slavíček - Mrázek (Šeba, Barcal, Pešek, Možný, Tajč

Aktuální články
Otočili zápas ve druhé půli

V generálce na mistrovský start I. A třídy se fotbalisté SK Roudnice nakonec utkali s rezervou Litoměřicka (II. třída), která před více...

Těsná prohra patnáctky

Roudnická patnáctka před odjezdem na soustředění podlehla v domácím prostředí teplické čtrnáctce o jednu branku 1:2.

B tým Roudnice porazil Vrbno

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté Roudnice B (I. B) účastníka okresního přeboru z Lounska o tři branky 5:2. Střelecky se...

Roudnice zdolala Lovosice 4:2